Гірські велосипеди

Про праву вважаються першими по своїй непрохідності, кожен велосипедиста зможе підібрати для себе потрібну модель з характеристиками, оскільки варіація цін і моделей дуже доступна для будь-кого. Кросс-кантри - найбільш відомий образ катання на гірському велике. Катаючись на гірському монстрові можна долати круті спуски, лісові стежки які не прохідні, також по парках можна здолати більшу відстань при цьому не втомитися, а отримати масу задоволення Гірський велосипед буде Вашим найкращим другом. Окрім цього з друзями можна займатися спортом проїжджаючи великі відстані при цьому ваше тіло стає міцніше і красивіше.

Окрім цього велосипедом можна проїздити довгі відстані по місту, за допомогою своїх широких і товстих можна їздити не побоюючись дрібних проколів. При даних характеристикам він дуже не погано накочує по асфальту при цьому не поступаючись іншим велосипедам. Як правило великий для бег-кантри - це хардтейл разом з амортизованою вилкою, або ж короткоходный двухподвес разом з ходом двох підвісок аж до 100 міліметра.

Любителі гірських прогулянок придбавають велосипед на довгі роки, але трапляються випадки коли поставлені завдання вносять зміни. Деякі вело любителі розуміють що їм дуже не потрібні внедорожные характеристики і переробляють їх в міські байки, при цьому встановлюють на них тонкі покришки, чіпляють лежаки. Інші протилежно першим перетворюють свій гірський на монстрів по бездоріжжю.
Якщо Ви ще не визначилися з вибором і ставите собі питання "Де я кататимуся"? можу сказати з упевненістю що скрізь. Щоб повністю розкрити в собі любителя позашляховика вам треба покотяться на гірському  хардтейле, а надалі ви вже визначитеся до кечу душа лежить.

Плюси горця

універсальний, можливість зробити модернізацію під себе.

Мінуси

Дуже більшою вага коливається 12-15 кг, слабкий накат на асфальті в порівнянні з іншими шосейними або міськими.

Гірський байк зі своїми характеристиками застосовується в першу чергу для спорту, а не для міських прогулянок по парку або вулицям в комфортних умовах. Радимо прочитати блог після правильного вибору велосипеда, у блозі дізнаєтеся як правильно вибрати велосипед, усі нюанси і як можна помилитися.

З повагою команда Velo - mw - bike!